AKTUALNOŚCI
Budowa kościoła - X 2021

Przedstawiamy kolejne etapy budowy Naszego Koscioła. Stan na październik 2021.

https://drive.google.com/drive/folders/1VNrrIvGkp2HqcN2hPTno46q95_aM8sKI?usp=sharing

Dodano: 2021-10-12
28 Tydzień Zwykły 11 – 17 października 2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK 11.10.2021 R.

6.30

+ Edward Fortuna – od córki Agaty z rodz.

17.30

+ Zbigniew Polej – od żony

+ Ksenia Koronowicz – od Anny i Marka Lepak z rodz.

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od Małgorzaty Koszelnik i Gieni Kielnar

+ Ryszard Jacek – od Anny i Sergiusza Dziok z rodz.

+ Eugenia Kaszuba – od córki Zofii

+ Marek Ruszała – od Marii Wiśniowskiej

 

WTOREK 12.10.2021 R.

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuka Łukasza z Moniką

17.30

+ Zbigniew Polej – od syna Tomasza

+ Ksenia Koronowicz – od Józefa Garbarz

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od Ireny i Krzysztofa Piskadło

+ Ryszard Jacek – od koleżanek syna ze sklepu SAMRES

+ Eugenia Kaszuba – od Karoliny i Jerzego Pałys z rodz.

+ Marek Ruszała – od Sławka Szaro z rodz. z USA

 

ŚRODA 13.10.2021 R.

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuka Pawła

+ Ksenia Koronowicz – od koleżanek i kolegów „Solidarność” Oświaty i Wychowania w Strzyżowie

17.30

++ Andrzej, Stanisław Pałys

+ Zbigniew Polej – od syna Tomasza

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od Jolanty Modliszewskiej

+ Ryszard Jacek – od kolegów Piotrka z firmy KARPAT BUD

+ Eugenia Kaszuba – od kolegów Krzysztofa i Jana

+ Marek Ruszała – od Kazimiery Szaro

 

CZWARTEK 14.10.2021 R.,

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuczki Katarzyny z mężem

w int. Macieja – o błogosławieństwo Boże w nowej szkole, Dary Ducha Świętego w nauce – z int. babci i dziadka

17.30

+ Zbigniew Polej – od córki z rodziną

+ Ksenia Koronowicz – od Danuty Wanat

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od rodz. Komorowskich

+ Ryszard Jacek – od kolegów Piotrka z firmy KARPAT BUD

+ Eugenia Kaszuba – od Stanisławy i Józefa Ziębów

+ Marek Ruszała – od Romana Fąfary

 

PIĄTEK 15.10.2021 R.

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuka Michała z Wiolettą

O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Józefy

17.30

+ Zbigniew Polej – od córki z rodz.

+ Ksenia Koronowicz – od Agnieszki i Doroty Wnęk

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od rodz. Glac

+ Ryszard Jacek – od Renaty i Grzegorza Barć

+ Eugenia Kaszuba – od Władysławy Bober

+ Marek Ruszała – od uczestników pogrzebu

 

SOBOTA 16.10.2021 R.

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuka Piotra z Karoliną

14.30

Msza chrzcielna w int. Wiktora Jana i Emila Eryka

17.30

+ Zbigniew Polej – od siostry Bogusławy z mężem

+ Ksenia Koronowicz – od Janiny i Józefa Wnęk

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od rodz. Dudziaków i Paterów

+ Ryszard Jacek – od firmy Karol Wysławski

+ Eugenia Kaszuba – od Jacka Żydzik

+ Marek Ruszała – od uczestników pogrzebu

 

NIEDZIELA 17.10.2021 R.

29. Niedziela Zwykła

6.30

+ Edward Fortuna – od wnuka Krzysztofa z żoną

8.30

+ Zbigniew Polej – od siostry Bogusławy z mężem

+ Matylda Urbanik – od Gośki i Jurka Urbanik

w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od Witolda Mnich

10.00

++ Łukasz i Emilia (w 10. rocz. śmierci)

+ Stanisław Cynarski – od córki Anety z rodz.

w łączności duchowej:

+ Eugenia Kaszuba – od Krystyny i Piotra Żarek

11.30

+ Ksenia Koronowicz – od sąsiadów z ul. Grunwaldzkiej

++ dusze w czyśćcu cierpiące

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Marii i Zbigniewa Wywrot

16.00

++ Kazimiera i Roman

 

Dodano: 2021-10-12
27 Tydzień Zwykły 4 – 10 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 04.10.2021 R.

6.30 + Władysław Środoń – od swatów z Nockowej

17.30 + Artur Ruszała – od Janiny Śliwińskiej

+ Edward Fortuna – od brata Kazimierza 

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od koleżanek z pracy syna Krzysztofa z Centrum Kształcenia Zawodowego w Czudcu

+ Janina Ekes – od Zofii i Mariana Szumilaków

+ Stanisław Szurlej – od kolegów z Wydziału Mechanicznego ZPE „Zapel” w Boguchwale

+ Helena Kuś – od Stanisławy Milan z mężem

+ Marek Ruszała – od róży Małgorzaty Ryś

 

WTOREK 05.10.2021 R.

6.30 + Władysław Środoń – od Jacka i Mieczysławy Cynarskich

17.30 + Artur Ruszała – od Kingi

+ Edward Fortuna – od syna Jacka z rodziną 

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Anety, Bernadety i Eweliny

+ Janina Ekes – od wnuka Roberta z rodziną

+ Stanisław Szurlej – od kolegów z Wydziału Mechanicznego ZPE „Zapel” w Boguchwale

+ Helena Kuś – od Anny i Wojciecha Oponiów

+ Marek Ruszała – od róży Małgorzaty Ryś

 

ŚRODA 06.10.2021 R.

6.30 + Władysław Środoń – od Przemka i Kamili Cynarskich

17.30 + Artur Ruszała – od Kingi

+ Edward Fortuna – od syna Jacka z rodziną

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Anety, Bernadety i Eweliny

+ Janina Ekes – od rodziny Zbylut

+ Stanisław Szurlej – od siostry Ewy z rodziną

+ Helena Kuś – od Daniela Szot z rodziną

+ Marek Ruszała – od Mieczysława Myśliwiec

 

CZWARTEK 07.10.2021 R.,

I Czwartek 

6.30

+ Ksenia Koronowicz – od córki i zięcia z rodziną

+ Stanisław Szurlej – od żony

17.30

+ Artur Ruszała – od matki chrzestnej z rodziną

+ Edward Fortuna – od córki Ewy z mężem

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Anety, Bernadety i Eweliny

+ Janina Ekes – od uczestników pogrzebu

+ Stanisław Szurlej – od Zofii i Czesława Korab z rodziną

+ Helena Kuś – od uczestników pogrzebu

+ Marek Ruszała – od Tomasza Kwolka

PIĄTEK 08.10.2021 R.

6.30

+ Ksenia Koronowicz – od wnuków Heleny z dziećmi i Michała

17.30

+ Artur Ruszała – od matki chrzestnej z rodziną

+ Edward Fortuna – od córki Ewy z mężem

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Justyny i Wojciecha Szela

+ Eugenia Kaszuba – od Jana i Ali Żydzik

+ Stanisław Szurlej – od Małgorzaty i Kazimierza Zielińskich

+ Marek Ruszała – od Józefa Zamorskiego

SOBOTA 09.10.2021 R.

6.30

+ Ksenia Koronowicz – od koleżanek Cecylii Wojewódka z rodziną

17.30

+ Artur Ruszała – od matki chrzestnej z rodziną

+ Edward Fortuna – od syna Janusza z żoną

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Barbary i Mariusza Soja

+ Eugenia Kaszuba – od Stanisława Gorczyca z rodziną

+ Stanisław Szurlej – od rodziny Ludwika Szurleja

+ Marek Ruszała – od Wojciecha Jacek

NIEDZIELA 10.10.2021 R. 28. Niedziela Zwykła

6.30

+ Artur Ruszała – od matki chrzestnej z rodziną

8.30

+ Edward Fortuna – od syna Janusza z żoną

+ Paweł Stefanik – od Zofii i Zbigniewa Janik

10.00

+ Zbigniew Polej – od żony

+ Wanda Barlik – od rodziny

w łączności duchowej:

+ Eugenia Kaszuba – od Edyty, Bartka Kaczor z rodziną

+ Marek Ruszała – od Adama Cyrana i rodz. Wiśniowskich

11.30

+ Ksenia Koronowicz – od rodziny Kików

++ dusze w czyśćcu cierpiące

w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od Łukasza Barć z żoną

+ Stanisław Szurlej – od Danuty i Tadeusza Korab

16.00

++ Elżbieta i Kazimierz

 

Dodano: 2021-10-05
26 Tydzień Zwykły 27 – 3 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 27.09.2021 R.

6.30 + Janusz Pufki – od Dyrekcji, Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzyżowie

18.00 + Tomasz Lemiechowicz – od Agnieszki i Tomasza Niemiec

+ Władysław Środoń – od swatów Leśniaków

 

WTOREK 28.09.2021 R.

6.30 + Janusz Pufki – od sąsiadów Ernesta i Agnieszki Jarosz

18.00 + Tomasz Lemiechowicz – od Teresy Szaro z rodz.

+ Władysław Środoń – od swatów z Nockowej

 

ŚRODA 29.09.2021 R. Św. Archaniołów Michała, Rafała, Gabriela 6.30 + Janusz Pufki – od nauczycieli i pracowników Przedszkola Publicznego w Godowej

18.00 + Tomasz Lemiechowicz – od Magdaleny i Jerzego Maciąg

+ Władysław Środoń – od swatów z Nockowej

 

CZWARTEK 30.09.2021 R.

6.30 + Janusz Pufki – od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół im. JP II w Godowej

+ Matylda Urbanik – od swatowej Bożeny Matłosz

18.00+ Tomasz Lemiechowicz – od Józefa Cwynar

+ Władysław Środoń – od kolegi z Libii Czesława Nowaka z żoną

 

PIĄTEK 01.10.2021 R. I Piątek, Św. Teresy

6.30 + Władysław Środoń – od sąsiadów z ul. Sikorskiego 12

18.00 + Artur Ruszała – od Danuty i Wojciecha Drogoń

+ Edward Fortuna – od brata Kazimierza w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od koleżanek z pracy syna Krzysztofa z Centrum Kształcenia Zawodowego w Czudcu

+ Janina Ekes – od Ewy Gocek

+ Stanisław Szurlej – od sąsiadów z działki

+ Helena Kuś – od Marii Górnickiej

+ Marek Ruszała – od Sławka Irzyka

 

SOBOTA 02.10.2021 R. I Sobota, Św. Aniołów Stróżów

6.30 + Władysław Środoń – od Jacka i Mieczysławy Cynarskich

18.00 + Artur Ruszała – od Patryka Drogoń

+ Edward Fortuna – od brata Kazimierza w łączności duchowej:

+ Ryszard Jacek – od koleżanek z pracy syna Krzysztofa z Centrum Kształcenia Zawodowego w Czudcu

+ Janina Ekes – od rodz. Irzyków

+ Stanisław Szurlej – od Adama Marczak

+ Helena Kuś – od Magdaleny Wiater z rodz.

+ Marek Ruszała – od Kingi i Piotra Jacek

 

NIEDZIELA 03.10.2021 R. I Niedziela

6.30 + Władysław Środoń – od Jacka i Mieczysławy Cynarskich

8.30 Za zmarłych członków róży Kazimiery Szaro i zmarłych z ich rodzin

Dziękczynno-błagalna w 1. urodziny Bartosza z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę M.B. – od dziadków

10.00 ++ Zofia i Jan Petka

+ Zofia Gliwska – 7. rocz. śmierci w łączności duchowej:

+ Stanisław Szurlej – od koleżanek Doroty – Katarzyny i Marzeny

+ Janina Ekes – od rodz. Irzyków

11.30 + Edward Fortuna – od siostry Genowefy

+ Kazimierz Matłosz – od Edyty z rodz.w łączności duchowej:

+ Helena Kuś – od Bartka Bieszczad

+ Marek Ruszała – od Arkadiusza Rędziniaka

+ Ryszard Jacek – od koleżanek z pracy syna Krzysztofa z Centrum Kształcenia Zawodowego w Czudcu

16.00 + Artur Ruszała – od Renaty Basara

Dodano: 2021-09-28
25 Tydzień Zwykły 20 – 26 września 2021 r.


PONIEDZIAŁEK
20.09.2021 R.    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od kuzynki Magdaleny
    18.00    + Janusz Pufki – od Heleny i Andrzeja Pażyra
+ Władysław Środoń – od siostry Marii Gierlak

WTOREK
21.09.2021 R.
    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od kuzynki Aliny
    18.00    + Janusz Pufki – od Marioli i Władysława Śliwińskich
+ Władysław Środoń – od siostry Marii Gierlak

ŚRODA
22.09.2021 R.    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od kuzyna Arka z żoną
    18.00    + Janusz Pufki – od Marii Zamorskiej
+ Władysław Środoń – od siostry Marii Gierlak

CZWARTEK
23.09.2021 R.    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od kolegów z ul. Grunwaldzkiej
+ Matylda Urbanik – od syna z rodziną
    18.00    + Janusz Pufki – od Dyrekcji, Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzyżowie
+ Władysław Środoń – od siostry Marii Gierlak

PIĄTEK
24.09.2021 R.    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od Małgorzaty i Roberta Lemiechowicz
    18.00    + Janusz Pufki – od Dyrekcji, Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzyżowie
+ Władysław Środoń – od siostry Agaty z mężem Rafałem i dziećmi

SOBOTA
25.09.2021 R.    6.30    + Tomasz Lemiechowicz – od Marii Wolan z Żarnowej
    18.00    + Janusz Pufki – od Dyrekcji, Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzyżowie
+ Władysław Środoń – od Agnieszki Wiącek z rodz.

NIEDZIELA
26.09.2021 R.    6.30    + Janusz Pufki – od Dyrekcji, Pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzyżowie
    8.30    + Władysław Środoń – od swatów Leśniaków
+ Paweł Stefanik – od Zofii i Zbigniewa Janik
    10.00    + Krystyna  Fortuna – w 6. rocz. śmierci
+ Stanisław Szurlej – od żony
    11.30    + Tomasz Lemiechowicz – od Daniela Mendocha z rodz.
+ Stanisław Majka – od przyjaciół Grażyny i Marka
    16.00    Dziękczynno-błagalna w 18. urodziny Gabriela – z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu – od najbliższej rodziny

Dodano: 2021-09-20
Zegar
Godziny mszy świętych
  • niedziele i święta, czas letni i zimowy, 6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00
  • dzień powszedni, czas letni i zimowy, 6.30, 18.00(17.00)
Numery konta parafialnego

Bank Społdzielczy w Strzyżowie (wsparcie parafian budowy kościoła):

  • przelewy krajowe: 07916800040020278120000010
  • przelewy zagraniczne: PL07916800040020278120000010
    SWIFT: POLUPLPR

Bóg zapłać za wsparcie budowy kościoła!